Кошик
947 відгуків
Інтернет-магазин "Блокнот"

Пишучі приналежності

Пишучі приналежності

Пишучі приналежності – це дуже великий спектр різноманітних і багатофункціональних канцелярського приладдя. В голові як, тільки почувши слово «пишучі» з'являються такі слова : ручки, олівці, маркери.
Без письмового приладдя вже не може обходитися практично все населення нашої Землі. Індустрія письмового приладдя займає 1-е місце на ринку виробництва канцелярських послуг. Щодня виробляють мільйони різних ручок, олівців, маркерів, линеров, гумки, точілок, стрижнів і т. п.
У нашому інтернет-магазині представлені такі види ручок: кулькова, гелева, пір'яна.
Кулькова ручка – це більш проста і бюджетна ручка, хоча не завжди (ціна ручки може становити від 1 грн до декількох тисяч в залежності від країни виробництва і використовуваних матеріалів). Буває в пластмасовому або залізному корпусі, ручки в металевих корпусах найчастіше є статусною річчю і хорошим подарунком, тому в них часто вставляють стрази, позолоту, камені, хромовані деталі.
Механізм кулькової ручки влаштований таким чином, що на його кінчик (кулька) потрапляє зріджені чорнило (паста), сам же кулька шляхом катання переносить чорнило на папір. Іноді можна помітити, що такі ручки перестають писати на гладких аркушах. Це відбувається тому, що кулька "прослизає" по поверхні і перестає писати.
Гелева ручка – це більш м'яка і легка, так як на відміну від кулькових вона заповнена гелем. Гель рідкий і набагато легше змащує кулька стрижня, таким чином забезпечуючи тонку і безперервну лінію. Ручка може писати практично на будь-якій поверхні, не дивлячись на мороз чи спеку.
Пір'яна ручка – це сама стара з всіх видів ручок. Вона з'явилася на початку 19 століття і донині тримається на ринку, як успішно продається продукт. Звичайно, зараз вже віддають перевагу більш спрощені варіанти, ручки не потрібно опускати в чорнило і вона автоматична. Але пір'яна ручка приносить естетичне задоволення, коли знаходиться у Вас в руці, а істинним цінителям так і не терпиться зануритися в світ листа.
Ми представляємо такі види олівців як: графітні олівці механічні.
Графітні або прості олівці відрізняються по твердості грифеля в них від 8Н до 8В, в радянський час використовувалася інша маркування ( Т - твердий, М - м'який). Для креслення частіше використовують тверді олівці, вони чіткіше проводять лінію і не кришаться, ними зручніше робити написи. Що стосується графічних малюнків і начерків, то для них зручніше використовувати м'які графітні олівці, оскільки вони легше стираються.
Механічні олівці – бувають автоматичні і пневмоциліндри.
Маркери – це цільовий продукт, перш ніж купити його Ви повинні точно знати, на якій поверхні Ви плануєте використовувати маркер. В нашому магазині представлені такі види маркерів, як : перманентний, маркери для дошок і величезна кількість промислових маркерів (для CD-дисків, для лакових, гумових, текстилевых поверхонь.
Перманентний маркер – это маркер, который пишет на спиртовой основе и в переводе на английский язык означает «постоянный». Он подходит для нестираемых надписей. Он применяется на всевозможных поверхностях, начиная от картона заканчивая деревом. Но, стоит заметить, что он не подходит для письма на бумаге, так как он проявляется с другой стороны листа.
Маркеры для досок – это маркеры, которые зачастую используют на магнитно-маркерных досках. Такие маркеры еще называет сухостираемые, когда их стираешь губкой, то они все написанное исчезает, превращаясь в мелкую пыльцу.

У нас в інтернет-магазині "Блокнот" представлений величезний асортимент письмового приладдя. Придбати будь-яку продукцію не складе праці у нас на сайті, однак якщо Вам потрібна порада, ми будемо раді Вам допомогти!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner